cat-right

CozyConcept

CozyConcept

Občanské sdružení Peppermint ve spolupráci se společností Cozyconcept zahajuje ojedinělý projekt, který bude podporovat mladé výtvarné talenty z dětských domovů. Nová společnost na našem trhu s nábytkem a zavedené občanské sdružení jsou nositeli projektu, který podpoří nadání a umožní dětem s komplikovaným startem do života studium na uměleckých školách, návštěvu kurzů a kroužků.
Projekt je primárně určen pro studenty středních škol a je rozdělen do několika etap. Společnost Cozyconcept, originální výrobce stylového sedacího nábytku francouzských designérů, který si výtvarně dotvoří podle představ sám zákazník, poskytuje poukázky na své výrobky s výraznou slevou. Distribuce exkluzivních slevových poukázek zajišťují přímo středoškolští studenti.
Z každé poukázky, která bude uplatněna pro nákup výrobků společnosti Cozyconcept, se studentům uloží finanční částka na speciálně vytvořený účet třídy. Peníze pak studenti mohou použít na podporu konkrétního nadaného dítěte z dětského domova a částečně také na maturitní večírek nebo na společný pomaturitní výlet.
Cozyconcept přichází na český trh s originálním konceptem vlastního designu vyrobeného sedacího nábytku. Zákazník si může vybrat jakoukoli barevnou variantu křesla či sedací soupravy a výrobce ji bez přirážky dodá přesně podle požadavku. Jednotlivé části nábytku navíc mohou být potaženy různými barevnými variantami. Ve hře je pouze fantazie zákazníka, který si tak navrhne originální kus nábytku.
Občanská sdružení Peppermint má za sebou několik úspěšných charitativních projektů. Naposledy projekt O patro výš, který pomáhá vybavit základní školy speciálním zařízením na pohyb po schodech pro tělesně postižené děti. Se společností Cozyconcept nyní Peppermint vyhlašuje designovou soutěž mezi nadanými dětmi z dětských domovů a mezi studenty středních škol o nejoriginálnější a zároveň nejpraktičtější sedačku či křeslo. Vítězný návrh bude vydražen, a půjde o startovací částku v rámci dlouhodobého charitativního projektu.
Posaďte se podle vlastního vkusu a podpořte nadání, které přirozeně nedokázali podpořit rodiče dětí z dětských domovů.
S tak dobrým pocitem jste si na zadek ještě nikdy nesedli!